Важлива інформація щодо обмежень та скасувань рейсів, пов'язаних з епідеміологічною ситуацією

Політика в області безпеки польотів

МЕМОРАНДУМ

ПРО ПОЛІТИКУ ТОВ «АВІАКОМПАНІЯ «АЗУР ЕЙР УКРАЇНА»

В ОБЛАСТІ БЕЗПЕКИ ПОЛЬОТІВ

 

Безпека польотів є однією з основних бізнес-функцій Авіакомпанії, тому ми будемо розробляти, впроваджувати, підтримувати та постійно поліпшувати стратегії і процеси, щоб гарантувати, що всі напрями нашої діяльності розвиваються у збалансованому розподілі наявних організаційних та фінансових ресурсів, спрямованих на досягнення високого рівня характеристик безпеки польотів і забезпечення відповідності національним і міжнародним стандартам під час надання послуг нашим клієнтам.

Мій обов'язок, як Генерального директора, забезпечити безпеку всіх операцій і послуг Авіакомпанії.

Я гарантую, що будуть надаватися всі необхідні ресурси та підготовка для ефективного управління безпекою польотів в Авіакомпанії.

Я гарантую, що загрози безпеці польотів Авіакомпанії будуть ідентифіковані, а ризики оцінені, контрольовані та зведені до допустимого рівня.

Я закликаю всіх наших співробітників та зацікавлені сторони надавати повідомлення про події з безпеки польотів або потенційні загрози, навіть про ті, що на перший погляд здаються незначними.

Культура безпеки польотів, що впроваджується у нас в Авіакомпанії, заохочує вільне і відверте надання повідомлень, а також гарантує, що проти будь-якого співробітника, який повідомляє про події з безпеки польотів, не буде використано жодних дисциплінарних заходів.

Ми прагнемо досягнути:

  • безаварійного середовища;
  • прийнятних показників ефективності забезпечення безпеки польотів;
  • ефективної системи управління безпекою польотів та постійного її вдосконалення;
  • повної відповідності національним і міжнародним правилам, які до нас застосовуються, а там де це можливо - перевищувати їх.

Я особисто, як Генеральний директор, а також керівництво та співробітники на всіх рівнях несемо відповідальність за досягнення високого рівня безпеки польотів.

Генеральний директор Антонов К.А.