Важлива інформація

Умови перевезення електронних приладів і акумуляторів до них

Міжнародна організація цивільної авіації – ICAO ухвалила рішення заборонити літій-іонні акумулятори для перевезення в літаках у зареєстрованому багажу пасажирів. Заборона набула чинності з 1 квітня 2016 року і матиме чинність доти, доки не буде розроблений новий стандарт вогнезахисного корпусу для батареї (акумуляторів). Заборона є обов’язковою для всіх держав-членів ICAO. Літієві батарейки та акумулятори є потенційно небезпечними, коли перевозяться без спеціальних запобіжних заходів. Основний ризик – акумулятори літій-іонного типу є пожежонебезпечними. Умови перевезення електронних приладів і акумуляторів до них варіюються в залежності від наступних параметрів:

  • кількості виробленої енергії в ват/годинах (ВТ-ч) для літій-іонних, літій-полімерних, літій-залізо-фосфатних акумуляторів тощо;
  • кількості в грамах (г) літію, що міститься в батарейках із металевим літієм з літієвого сплаву тощо.

Скорбимо!

Велика трагедія відбулася з літаком «Boeing 737 рейса PS 752» авіакомпанії МАУ, яка припала на 08 січня 2020р.

Вічна пам'ять!

 

Авіакомпанія Azur Air Ukraine з метою забезпечення безпеки польотів цивільних повітряних суден підготувала альтернативні маршрути, які передбачають зміну траєкторій польотів з 09/01/2020 і будуть виконувати обліт території Ірану та Іраку.

 

Просимо пасажирів з розумінням поставитися до можливих коригувань часу вильоту і уточнювати актуальний розклад не раніше ніж за добу до вильоту за допомогою онлайн-табло на сайті авіакомпанії.