Важлива інформація щодо обмежень та скасувань рейсів, пов'язаних з епідеміологічною ситуацією

Важлива інформація

ТОВ «Авіакомпанія «Азур Ейр Україна» висловлює Вам свою повагу та повідомляє про наступне.

11 березня 2020 року Кабінетом Міністрів України винесено постанову № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», якою з 12 березня до 3 квітня 2020 р. на усій території України запроваджено карантин.

13 березня 2020 року Рада національної безпеки і оборони України ухвалила рішення «Про невідкладні заходи щодо забезпечення національної безпеки в умовах спалаху гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2».

13 березня 2020 року вказане рішення РНБО введено в дію Указом Президента № 87.

Розпорядженнями Кабінету Міністрів України від 14 березня 2020 р. № 287-р «Про тимчасове обмеження перетинання державного кордону, спрямоване на запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» та від 16 березня 2020 року № 290-р встановлено:

тимчасово закрити з 00 год. 00 хв. 17 березня 2020 р. до 3 квітня 2020 р. пункти пропуску (пункти контролю) через державний кордон для міжнародного пасажирського залізничного, повітряного, автомобільного (для автобусів) сполучення, крім здійснення перевезень осіб з метою забезпечення захисту національних інтересів або у зв’язку з виконанням міжнародних зобов’язань, а також представників дипломатичних установ та гуманітарних місій.

Враховуючи запроваджений Кабінетом Міністрів України карантин та закриття пунктів пропуску через державний кордон, рейси Авіакомпанії з України не скасовуються, а виконуватимуться згідно розкладу, однак пасажири не будуть допущені до повітряних суден співробітниками Державної прикордонної служби України.

На період встановленого КМУ карантину рейси Авіакомпанії з України в Домініканську республіку, Турецьку республіку та Арабську республіку Єгипет здійснюються лише в рамках евакуаційних заходів та передбачають виліт повітряних суден з України без пасажирів.

Авіакомпанія є відповідальним авіаперевізником та не може стояти осторонь в скрутний час для країни.

Повернення громадян України на батьківщину є не лише державним пріоритетом, але й пріоритетом Авіакомпанії.

Отже, пасажири рейсів, які через встановлені Кабінетом Міністрів України обмеження не допускатимуться співробітниками Державної прикордонної служби України до повітряних суден Авіакомпанії мають з розумінням поставитися до ситуації, що склалася.

Питання повернення грошових коштів за невикористані квитки, проживання в готелі та інші компенсаційні виплати будуть вирішені згідно чинного законодавства України.

 

З повагою,

 

Генеральний директор                                                          

Антонов К.А.

Умови перевезення електронних приладів і акумуляторів до них

Міжнародна організація цивільної авіації – ICAO ухвалила рішення заборонити літій-іонні акумулятори для перевезення в літаках у зареєстрованому багажу пасажирів. Заборона набула чинності з 1 квітня 2016 року і матиме чинність доти, доки не буде розроблений новий стандарт вогнезахисного корпусу для батареї (акумуляторів). Заборона є обов’язковою для всіх держав-членів ICAO. Літієві батарейки та акумулятори є потенційно небезпечними, коли перевозяться без спеціальних запобіжних заходів. Основний ризик – акумулятори літій-іонного типу є пожежонебезпечними. Умови перевезення електронних приладів і акумуляторів до них варіюються в залежності від наступних параметрів:

  • кількості виробленої енергії в ват/годинах (ВТ-ч) для літій-іонних, літій-полімерних, літій-залізо-фосфатних акумуляторів тощо;
  • кількості в грамах (г) літію, що міститься в батарейках із металевим літієм з літієвого сплаву тощо.

Скорбимо!

Велика трагедія відбулася з літаком «Boeing 737 рейса PS 752» авіакомпанії МАУ, яка припала на 08 січня 2020р.

Вічна пам'ять!

 

Авіакомпанія Azur Air Ukraine з метою забезпечення безпеки польотів цивільних повітряних суден підготувала альтернативні маршрути, які передбачають зміну траєкторій польотів з 09/01/2020 і будуть виконувати обліт території Ірану та Іраку.

 

Просимо пасажирів з розумінням поставитися до можливих коригувань часу вильоту і уточнювати актуальний розклад не раніше ніж за добу до вильоту за допомогою онлайн-табло на сайті авіакомпанії.