Важлива інформація щодо обмежень та скасувань рейсів, пов'язаних з епідеміологічною ситуацією

Важлива інформація

Шановні колеги та туристи,

07.05.2020 компанія Анекс Тур разом з авіаперевізником Азур Ейр Україна виконає спеціальний додатковий рейс з Пхукета та Бангкока до Києва, щоб усі наші співвітчизники, які на даний момент знаходяться на території Таїланду, отримали можливість повернутися на Батьківщину.

Як забронювати квиток для турагенцій:

http://online3.anextour.com.ua/default.php?page=tickets&DOLOAD=1&FREIGHT

Як забронювати квиток для туристів:

https://www.anextour.com.ua/page/415/gde-kupit

Для туристів, які на даний момент знаходяться на території Таїланду:
Щоб отримати повну інформацію щодо можливостей бронювання та деталей вильоту, будь ласка зателефонуйте на гарячу лінію представництва Анекс Тур в Таїланді за номером +66863777740

Авіакомпанія розпочала підготовку до виконання вантажних перевезень на далеко магістральних літаках Boeing 767-300.

 

11 березня 2020 року Кабінетом Міністрів України винесено постанову № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», якою з 12 березня на усій території України запроваджено карантин.

22 квітня 2020 року Кабінетом Міністрів України продовжено карантин до 11 травня 2020 року.

Серед запроваджених Кабінетом Міністрів України заходів є тимчасове закриття пунктів пропуску через державний кордон для міжнародного пасажирського залізничного, повітряного, автомобільного (для автобусів) сполучення, крім здійснення перевезень осіб з метою забезпечення захисту національних інтересів або у зв’язку з виконанням міжнародних зобов’язань, а також представників дипломатичних установ та гуманітарних місій.

Враховуючи запроваджений Кабінетом Міністрів України карантин та закриття пунктів пропуску через державний кордон, рейси Авіакомпанії здійснювалися лише в рамках евакуаційних заходів з метою повернення громадян України додому.

Таким чином, Авіакомпанія несе значні збитки, що обумовлені об’єктивними обставинами, серед яких, зокрема, рішення органів державної влади.

Однак, Авіакомпанія є відповідальним перевізником та великим платником податків, який наразі шукає шляхи реалізації власного потенціалу поза пасажирськими перевезеннями.

Так, Керівництвом Авіакомпанії здійснюються організаційні та технічні заходи щодо часткової зміни конфігурації пасажирських літаків Боїнг 767-300 на вантажні, зокрема, демонтаж пасажирських крісел, тощо.

Такі заходи мають на меті забезпечити вантажопідйомність пасажирських літаків Боїнг 767-300 та перевезення в рамках гуманітарних рейсів медичного обладнання та препаратів, товарів першої необхідності, тощо.

Реалізація вказаних заходів Керівництвом Авіакомпанії забезпечить мінімізацію негативного впливу економічної кризи в державі, надходження податків до державного бюджету, покращення протиепідемічної ситуації та уникнення масового звільнення трудового колективу Авіакомпанії.

 

Генеральний директор                                                            Карен Антонов

ТОВ «Авіакомпанія «Азур Ейр Україна» висловлює Вам свою повагу та повідомляє про наступне.

11 березня 2020 року Кабінетом Міністрів України винесено постанову № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», якою з 12 березня до 3 квітня 2020 р. на усій території України запроваджено карантин.

13 березня 2020 року Рада національної безпеки і оборони України ухвалила рішення «Про невідкладні заходи щодо забезпечення національної безпеки в умовах спалаху гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2».

13 березня 2020 року вказане рішення РНБО введено в дію Указом Президента № 87.

Розпорядженнями Кабінету Міністрів України від 14 березня 2020 р. № 287-р «Про тимчасове обмеження перетинання державного кордону, спрямоване на запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» та від 16 березня 2020 року № 290-р встановлено:

тимчасово закрити з 00 год. 00 хв. 17 березня 2020 р. до 3 квітня 2020 р. пункти пропуску (пункти контролю) через державний кордон для міжнародного пасажирського залізничного, повітряного, автомобільного (для автобусів) сполучення, крім здійснення перевезень осіб з метою забезпечення захисту національних інтересів або у зв’язку з виконанням міжнародних зобов’язань, а також представників дипломатичних установ та гуманітарних місій.

Враховуючи запроваджений Кабінетом Міністрів України карантин та закриття пунктів пропуску через державний кордон, рейси Авіакомпанії з України не скасовуються, а виконуватимуться згідно розкладу, однак пасажири не будуть допущені до повітряних суден співробітниками Державної прикордонної служби України.

На період встановленого КМУ карантину рейси Авіакомпанії з України в Домініканську республіку, Турецьку республіку та Арабську республіку Єгипет здійснюються лише в рамках евакуаційних заходів та передбачають виліт повітряних суден з України без пасажирів.

Авіакомпанія є відповідальним авіаперевізником та не може стояти осторонь в скрутний час для країни.

Повернення громадян України на батьківщину є не лише державним пріоритетом, але й пріоритетом Авіакомпанії.

Отже, пасажири рейсів, які через встановлені Кабінетом Міністрів України обмеження не допускатимуться співробітниками Державної прикордонної служби України до повітряних суден Авіакомпанії мають з розумінням поставитися до ситуації, що склалася.

Питання повернення грошових коштів за невикористані квитки, проживання в готелі та інші компенсаційні виплати будуть вирішені згідно чинного законодавства України.

 

З повагою,

 

Генеральний директор                                                          

Антонов К.А.

Умови перевезення електронних приладів і акумуляторів до них

Міжнародна організація цивільної авіації – ICAO ухвалила рішення заборонити літій-іонні акумулятори для перевезення в літаках у зареєстрованому багажу пасажирів. Заборона набула чинності з 1 квітня 2016 року і матиме чинність доти, доки не буде розроблений новий стандарт вогнезахисного корпусу для батареї (акумуляторів). Заборона є обов’язковою для всіх держав-членів ICAO. Літієві батарейки та акумулятори є потенційно небезпечними, коли перевозяться без спеціальних запобіжних заходів. Основний ризик – акумулятори літій-іонного типу є пожежонебезпечними. Умови перевезення електронних приладів і акумуляторів до них варіюються в залежності від наступних параметрів:

  • кількості виробленої енергії в ват/годинах (ВТ-ч) для літій-іонних, літій-полімерних, літій-залізо-фосфатних акумуляторів тощо;
  • кількості в грамах (г) літію, що міститься в батарейках із металевим літієм з літієвого сплаву тощо.

Скорбимо!

Велика трагедія відбулася з літаком «Boeing 737 рейса PS 752» авіакомпанії МАУ, яка припала на 08 січня 2020р.

Вічна пам'ять!

 

Авіакомпанія Azur Air Ukraine з метою забезпечення безпеки польотів цивільних повітряних суден підготувала альтернативні маршрути, які передбачають зміну траєкторій польотів з 09/01/2020 і будуть виконувати обліт території Ірану та Іраку.

 

Просимо пасажирів з розумінням поставитися до можливих коригувань часу вильоту і уточнювати актуальний розклад не раніше ніж за добу до вильоту за допомогою онлайн-табло на сайті авіакомпанії.